About Tigo

01.

Tigo jest dla Ciebie, jeśli:

  • jesteś liderem zespołu lub właścicielem firmy
  • jesteś pracownikiem firmy realizującej projekty
  • wiesz, jak zarządzać sobą w czasie
  • działasz w kilku rożnych projektach
  • tworzysz precyzyjne raporty

To nie o Tobie? Spokojnie, Tigo sprawdzi się również dla:

  • osób, które potrzebują motywacji zewnętrznej
  • osób, które mają kłopoty z prokrastynacją
  • uczniów i nauczycieli edukacji domowej
  • instytucji realizujących projekty kulturalne, społeczne, itp.
  • lorem ipsum dolor lorem
03.

Wartości Tigo

Sprawczość

To jedna z najważniejszych współcześnie wartości, szczególnie dla młodego pokolenia, które niedawno weszło na rynek pracy lub niedługo się na nim pojawi. Zaangażowany zespół, który wierzy w misję firmy to jeden z największych zasobów biznesowych. Poczucie sprawczości idzie w parze z dążeniem do celu. Dzięki niemu pracownicy chcą się dalej rozwijać i są bardziej inicjatywni, co doskonale przekłada się na efekty ich pracy. Poprzez wprowadzanie kolejnych zrealizowanych zadań w Tigo, zespół zdaje sobie sprawę z tego, jak dużo może zdziałać.

Efektywność

Klient rozlicza i ocenia pracę twoją i twojego zespołu na podstawie efektów. Może już wcześniej zastanawiałeś się jak mierzyć efektywność, jednak dotychczasowe sposoby nie przynosiły rezultatów? Zdarzały się sytuacje, w których nie byłeś pewien, którego pracownika sprawiedliwie nagrodzić za zaangażowanie w projekt albo nie wiedziałeś, jaką cenę przedstawić klientowi za podjęte zlecenie? Tigo doskonale sprawdzi się w każdej z tych sytuacji. Mierz efekty, realizuj zamierzone cele, doceniaj pracowników i twórz realny kosztorys razem z Tigo.

Elastyczność

To wartość, którą szczególnie cenią sobie osoby pracujące online oraz te, które są rozliczane za zrealizowane projekty i lubią same decydować o tym, kiedy, gdzie i o której będą zajmować się powierzonymi zadaniami. Elastyczność jest ważna dla osób, które z różnych przyczyn muszą robić dłuższe przerwy w pracy, łączą pracę z opieką nad dziećmi lub często podróżują zawodowo, a jednocześnie chcą wykazywać swoją produktywność. Tigo rozumie te potrzeby i wspiera je swoją funkcjonalnością.

Transparentność

Dzięki Tigo działania członków zespołu, a także całego projektu są transparentne, czyli jawne. W efekcie przedstawianie kosztów klientowi będzie prostsze, ponieważ możesz podeprzeć się raportami generowanymi przez platformę. Transparentność to wartość, która prowadzi do otwartej i szczerej komunikacji i dobrych relacji w pracy. Dzięki niej klient czuje się traktowany poważnie, jest włączany w proces, co sprzyja tworzeniu atmosfery wzajemnego zaufania.

04.

Dlaczego Tigo?

Po stwierdzeniu, że potrzebujesz narzędzia do zarządzania sobą w czasie, możesz się zastanawiać, dlaczego spośród wielu opcji na rynku warto wybrać właśnie Tigo. Nie musisz samodzielnie tworzyć listy plusów, które Cię do tego przekonają. Zrobiliśmy ją za Ciebie. Oto cztery główne argumenty za tym, by rozpocząć pracę z naszą platformą.